Misyon ve Vizyon

      

Misyonumuz: 
Sektörümüzde Ankara başta olmak üzere bir numara olmaktır. Sağlam, dayanıklı, ekonomik ürünlerimizle müşteri odaklı memnuniyetini sağlamaktır.

Vizyonumuz:
Akılcı, ekonomik, aynı zamanda estetik mimarilere imzamızı atmak , ilkeli ve sorumlu olarak bölgemizin lider firması olmak.

Kalite ve Çevre Politikamız: 

PENCERE DÜNYASI YAPI SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKASI

 ALÜMİNYUM KAPI, PENCERE, BUNLARIN KASALARI, KAPI EŞİĞİ, PANJUR, VB. İMALATI  KONULARINDA MEVZUAT VE YASAL ŞARTLARA UYGUN OLARAK FAALİYET GÖSTEREN KURULUŞUMUZ; ULUSLARARASI STANDARDLAR VE İLKELERİ ESAS ALARAK KALİTELİ ÜRÜN VE HİZMET ANLAYIŞINI EN ÜST DÜZEYDE GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİR. 

KALİTE, ÇEVRE, İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KONULARINDA;HEDEFLERLE YÖNETİM ANLAYIŞINA, RİSKLERE VE FAALİYETLERİMİZİN ÇEVRESEL ETKİLERİNE UYGUN OLARAK, KİRLENME, YARALANMA VE SAĞLIK BOZULMALARINI ÖNLEMEK İÇİN BİR ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ KURMUŞ VE UYGULAMAKTADIR. 
 
HIZLI VE GÜVENİLİR HİZMETİMİZLE ÜRÜNLERİMİZİ SUNMAK, ÇEVREYİ KORUMAK, DENEYİMLİ İŞGÜCÜ, TEKNOLOJİK ALTYAPIMIZ VE MALZEME GİBİ KAYNAKLARIMIZI VERİMLİ VE ETKİN BİR ŞEKİLDE KULLANIP SİSTEMİMİZİ SÜREKLİ İYİLEŞTİREREK SEKTÖRÜMÜZÜN ÖNDE GELEN KURULUŞLARINDAN BİRİ OLMAYI SÜRDÜRECEĞİZ. 

BU AMAÇLARIMIZI GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN KALİTE, ÇEVRE, İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMLERİ STANDARTLARININ GEREKLERİNİ YERİNE GETİREREK MÜŞTERİLERİMİZİN VE ÇALIŞANLARIMIZIN MEMNUNİYETİNİ ARTTIRMAK POLİTİKAMIZDIR.EP.01 Rev:00
YAYIN TARİHİ : 17.02.2022

GENEL MÜDÜR

 

 

Kurumsal