Albert Genau Tiara 08 - Tiara10

KATLANIR CAM SİSTEMİ - TIARA
Yeni nesil cam sistemi Tiara, ile birlikte balkonunuzu evinizin kullanışlı bir odası haline getirebilirsiniz.
Bu sistem uzun yıllar teknik servise ihtiyaç duymadan kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Nasıl kullanıldığına dair bilgi edinmek için, videoyu izleyebilirsiniz. Alışveriş merkezlerinde, restaurantlarda, kafe ve ofislerde açıldığında ihtiyaç duyduğunuz alanlar için esnek çözümler sunduğu gibi kapandığında da güvenli ve görünür hale getirmektedir.
Özelliklerin videolarına ve fotoğraflarına ( pencere_dunyasi_ ) instagram adresinden
ulaşabilirsiniz.
HER BALKONA HER MEKANA UYGUN!
Tiara ile yeni yaşam alanınızın keyfine varın. Maksimum genişliğe kadar kanat yapısına izin veren bu sistem, eşsiz bir panoramik görüntü imkanı sunuyor. Sistemin menteşeli panelleri üzerine entegre edilen çocuk kilidi sayesinde, çocuğunuz emniyette.

 
 

AYRICALIKLAR

Gizli Su Tahliye Sistemi
Taşıyıcı kasa profili üzerindeki, gizli buhar kanalı sayesinde sağlanan, hem kozmetik hem de verimli su tahliye sistemi, yine bir Tiara özelliği. Kondens kanalı sayesinde hızlı tahliyenin yanında dış ortamdan doğrudan hava girişini de engeller.
Durdurulamaz Hareket
Tiara da, 38 mm çapında, altta 4, üstte 4, toplam 8 adet özel mühendislik plastiği kaplanmış %100 paslanmaz teker kullanılmıştır. Tüm kanatlar, konforlu şekilde, en az sürtünme ve ses ile hareket eder, açılıp, kapanır.
Düşmez, Sarkmaz Cam Kanatlar
Tiara Cambalkon Sistemi için özel bir kilitleme mekanizması geliştirildi. "ABL Auto Brake Lock” adı verilen sistem ile kayar cam paneller park alanına geldiklerinde, otomatik kilitlenip, kanadın yerinden oynamadan açılması sağlanıyor.

OPSİYONEL

Ekstra Güvenli - Cam Pimi
Sistemde kanatların camlar ile birleşimi sadece kimyasallar ile değil, cama monte edilen pimler ile sağlanmaktadır. Bu sayede kanatlar, yüksek taşıma kapasitesine sahip olurlar.
Estetik Topuzlu Kilit
Albert Genau isteğe bağlı olarak topuzlu kilit mekanizması tasarlamıştır. Bu mekanizma şık bir görüntü, minimal tasarım ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır.
Alüminyum Fitiller
Sistemde yalıtımı artırmak için, cam panellerin birleşiminde - ister düz, ister açılı - kendinden izolasyon fırçalı alüminyum fitiller, şıklığı ve uzun ömürlü kullanımı ile farkını gösteriyor.

KONFOR ve GÜÜVENLİK

100% Kolay Temizlik
Sistemin tüm camları, tek tek içeri açılabildiği için, hem dıştan hem içten çok rahatlıkla silinebilir.
Çocuk Emniyet Kilidi
Sistemin menteşeli panelleri üzerinde AG patentli çocuk emniyet kilidi entegre edilebilir. Bu kilit kapalı olduğu sürece, çocuğunuz emniyette.
Kanat Sabitleme Aparatı
Kanat sabitleme aparatı kasa profiline bağlıdır. Kanatların güvenli bir şekilde toplanmasını sağlar ve kontrol dışı hareketleri önler.

TEKNOLOJİ

Yükseklik Ayar Profili
Bütün Tiara Sistemleri ile uyumlu olan bu profil, terazi ayarı gereken durumlarda kolay, hızlı ve kesin çözümler sunar.
Açılı Lamel
Yalın ve Akıllı tasarım ile tasarlanan yeni kompakt açılı lamel, kavisli uygulama alanlarında eşsiz bir birleşme detayı sağlar.
Tüm Alanlar için Uyumluluk
Tiara tüm balkon tipleri ve otel, restaurant ve kafe alanlarında kullanılabilmektedir. Ayrıca kış bahçeleri ve tente sistemleri ile de uyumludur.

E-Katalogları görüntlemek için tıklayınız...

CAM BALKON - KATLANIR CAM SİSTEMLERİ